RAKTÁRVEZETŐ-WEBRAKTÁR

0
  • Beosztott
  • aug 31, 2018

Honlap Euronics Műszaki Áruházlánc

raktározás, raktárvezető

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Feladatok, munkák:
  • A webes felületen megrendelt termékekkel kapcsolatos raktári folyamatok teljes körű koordinációja
  • Beérkező és kimenő raktári forgalom koordinálása, áruátvételi, árukiadási folyamatok ellenőrzése
  • A raktározási folyamatok ellenőrzése, fejlesztése
  • A webáruházi személyzet irányítása – jelenleg 10 fő, az online értékesítés volumenének folyamatos növekedésével a létszám 2019-re várhatóan 40 főre bővül -, munkaszervezés, munkafolyamatok oktatása
  • Raktárkészlet nyilvántartás naprakész vezetésének felügyelete, ellenőrzése
  • Leltározási munkák irányítása, rendszeres önleltározás leltározási terv alapján
  • Felelősség a készletekért, készletkimutatások naprakész vezetése
  • A minőségirányítási rendszer követelményeinek való megfeleltetés, munka és tűzvédelmi szabályok ellenőrzése, betartása
  • Felelősség a rábízott raktári folyamatok kimenetének biztosításáért, a mérőszámok követéséért, az ezekhez szükséges adatok gyűjtéséért, jelentéséért, az adatok kiértékeléséért, korrektív akciók meghatározásáért, nyomon követéséért
  • Általános rendtartás felügyelete a raktár területén
Elvárások:
  • Webáruház kiszolgálási folyamatok ismerete vagy webáruház logisztikai tapasztalat
  • Minimum 3-5 év hasonló raktári és vezetői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Határozott fellépés, jó szervezőkészség, rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Nagyfokú mobilitás
  • Analitikai tudás
  • Kiemelkedő Excel tudás
Előnyök:
  • Valamely vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Automatizált árukiszedésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem;
  • hosszú távú munka – és karrierlehetőség;
  • stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat;
  • korszerű munkakörülmények.
Munkavégzés helye:
Páty Innpark, Csonka J. u. 1-3.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi linkre kattintva: https://karrier.euronics.hu/aktualis-allasajanlataink/266/webraktar-vezeto

Für die Bewerbung dieses Jobs sende deine Details per Email an info@logisztika.com

IRATKOZZON FEL HÍRLEVELÜNKRE!
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9NDg5JmFtcDtoZWlnaHQ9MjU4JmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1kYXJrJmFtcDtzaG93X2ZhY2VzPXRydWUmYW1wO2hlYWRlcj1mYWxzZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj1mYWxzZSIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTsgb3ZlcmZsb3c6aGlkZGVuOyB3aWR0aDo0ODlweDsgaGVpZ2h0OjI1OHB4OyIgYWxsb3dUcmFuc3BhcmVuY3k9InRydWUiPjwvaWZyYW1lPg==
CSATLAKOZZ HOZZÁNK FACEBOOKON IS!
A sorozat támogatója a:
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9MzAwJmFtcDtoZWlnaHQ9MjkwJmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZhbXA7c2hvd19mYWNlcz10cnVlJmFtcDtoZWFkZXI9dHJ1ZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjMwMHB4OyBoZWlnaHQ6MjkwcHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9MzUwJmFtcDtoZWlnaHQ9MjkwJmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZhbXA7c2hvd19mYWNlcz10cnVlJmFtcDtoZWFkZXI9dHJ1ZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjM1MHB4OyBoZWlnaHQ6MjkwcHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZ3aWR0aD02NTAmaGVpZ2h0PTI1OCZjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZzaG93X2ZhY2VzPXRydWUmaGVhZGVyPWZhbHNlJnN0cmVhbT1mYWxzZSZzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjY1MHB4OyBoZWlnaHQ6MjU4cHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
Csatlakozz hozzánk Facebook-on is!