Beszerző munkatárs

0
  • Beosztott
  • nov 30, 2018

Honlap GEPIDA kerékpárokat gyártó vállalata

beszerző

Otthonosan mozogsz a beszerzés világában és szereted a pörgést?

Ha igen, akkor TÉGED keresünk lendületes csapatunkba!

Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező, a GEPIDA kerékpárokat gyártó vállalata keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat beszerző pozíció betöltésére.

Feladatok, munkák:

  • Termékek beszerzési folyamatának teljes körű koordinálása. Szállítások előkészítése (folyamatos nyomonkövetés, vámkezelés megrendelése)
  • Mennyiségi és minőségi eltérések ügyintézése a beszállítókkal, reklamáció dokumentálása
  • Partnerekkel napi szintű kapcsolattartás, jó partneri kapcsolat kialakítása, ápolása, tevékenységeik minősítése, értékelése
  • Termékspecifikációk egyeztetése az érintett területekkel
  • Új beszállítók keresése, piacelemzés
  • Lezajlott beszerzési folyamatok utánkövetése, szerződések teljesítésének figyelemmel kisérése
  • Statisztikák összeállítása, adatok elemzése, partnerenként, jövedelmezőség, konstrukció függvényében
  • A csoport tevékenységével összefüggő nyilvántartások vezetése
Elvárások:

  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban (napi munkavégzéshez szükséges)
  • Külkereskedelmi végzettség
  • 1-3 év releváns, beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készség
  • Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
  • Dinamikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, stb.)
Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelmet, juttatásokat
  • Kihívásokkal teli munkakört, szakmai fejlődési lehetőséget
  • Lehetőséget, hogy nemzetközi kapcsolatokat építs
  • Jó hangulatot és egy összetartó csapatot
Munkavégzés helye:
Budapest
Jelentkezés módja: Kérjük, pályázatodat a megpályázott pozíció és bérigény megjelölésével juttasd el nekünk az alábbi e-mail címre: allas@gepida.hu

Für die Bewerbung dieses Jobs sende deine Details per Email an info@logisztika.com

IRATKOZZON FEL HÍRLEVELÜNKRE!
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9NDg5JmFtcDtoZWlnaHQ9MjU4JmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1kYXJrJmFtcDtzaG93X2ZhY2VzPXRydWUmYW1wO2hlYWRlcj1mYWxzZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj1mYWxzZSIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTsgb3ZlcmZsb3c6aGlkZGVuOyB3aWR0aDo0ODlweDsgaGVpZ2h0OjI1OHB4OyIgYWxsb3dUcmFuc3BhcmVuY3k9InRydWUiPjwvaWZyYW1lPg==
CSATLAKOZZ HOZZÁNK FACEBOOKON IS!
A sorozat támogatója a:
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9MzAwJmFtcDtoZWlnaHQ9MjkwJmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZhbXA7c2hvd19mYWNlcz10cnVlJmFtcDtoZWFkZXI9dHJ1ZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjMwMHB4OyBoZWlnaHQ6MjkwcHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9MzUwJmFtcDtoZWlnaHQ9MjkwJmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZhbXA7c2hvd19mYWNlcz10cnVlJmFtcDtoZWFkZXI9dHJ1ZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjM1MHB4OyBoZWlnaHQ6MjkwcHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZ3aWR0aD02NTAmaGVpZ2h0PTI1OCZjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZzaG93X2ZhY2VzPXRydWUmaGVhZGVyPWZhbHNlJnN0cmVhbT1mYWxzZSZzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjY1MHB4OyBoZWlnaHQ6MjU4cHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
Csatlakozz hozzánk Facebook-on is!