Nemzetközi Marketing Munkatárs, Logisztika Szakterület

0
  • Beosztott
  • Közzétéve 2 hét
  • nov 6, 2017

TEG The Events Group Kft. -

Feladatok, munkák:
  • Különböző iparágak vállalatainak logisztikai menedzsmentjéből álló látogatói ügyfélkör kialakítása rendezvényeinkre
  • Potenciális ügyfelek, résztvevő delegáltak felkeresése és meghívása telefonon
  • Több száz résztvevő delegált regisztrációja B2B kongresszusainkra a logisztika világából
  • Együttműködés a cégen belül további divíziókkal, rendezvényeink legmagasabb szintű lebonyolítása érdekében
  • Az ügyfél-adatbázis karbantartása, adatok feldolgozása, statisztikák
  • Részvétel nemzetközi rendezvényeken évente 2-3 alkalommal
Elvárások:
  • Magyar folyékony nyelvtudás + angol nyelv tárgyalóképes ismerete elengedhetetlen
  • További nyelvtudás például német vagy cseh , szlovák, lengyel, valamint logisztikai területen szerzett tapasztalat, ismeretek előnyt jelentenek
  • Affinitás és érdeklődés telefonon bonyolított intenzív munka iránt
  • Alapvető Microsoft Office ismeretek
  • Csapatszellem
  • Célorientáltság
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Dinamizmus
  • Versenyszellem
  • Gyors tanulási képesség
  • Pozitív személyiség
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség előny
Amit kínálunk:
  • Kimagasló szintű, professzionális szakmai tréning
  • Komoly karrier- és előrelépési lehetőségek
  • Versenyképes kereseti lehetőség (havi fix alapfizetés + jutalék)
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Nemzetközi, fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Központi elhelyezkedés Budapest szívében
Munkavégzés helye:
Budapest

Kezdési időpont : 2017 Október.

Állás típusa: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Budapest

Szükséges nyelvismeret:

  • angol

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám

Üzenet:

Önéletrajz

Önéletrajz #1

Motivációs levél

IRATKOZZON FEL HÍRLEVELÜNKRE!
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9NDg5JmFtcDtoZWlnaHQ9MjU4JmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1kYXJrJmFtcDtzaG93X2ZhY2VzPXRydWUmYW1wO2hlYWRlcj1mYWxzZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj1mYWxzZSIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTsgb3ZlcmZsb3c6aGlkZGVuOyB3aWR0aDo0ODlweDsgaGVpZ2h0OjI1OHB4OyIgYWxsb3dUcmFuc3BhcmVuY3k9InRydWUiPjwvaWZyYW1lPg==
CSATLAKOZZ HOZZÁNK FACEBOOKON IS!
A sorozat támogatója a:
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9MzAwJmFtcDtoZWlnaHQ9MjkwJmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZhbXA7c2hvd19mYWNlcz10cnVlJmFtcDtoZWFkZXI9dHJ1ZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjMwMHB4OyBoZWlnaHQ6MjkwcHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9MzUwJmFtcDtoZWlnaHQ9MjkwJmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZhbXA7c2hvd19mYWNlcz10cnVlJmFtcDtoZWFkZXI9dHJ1ZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjM1MHB4OyBoZWlnaHQ6MjkwcHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZ3aWR0aD02NTAmaGVpZ2h0PTI1OCZjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZzaG93X2ZhY2VzPXRydWUmaGVhZGVyPWZhbHNlJnN0cmVhbT1mYWxzZSZzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjY1MHB4OyBoZWlnaHQ6MjU4cHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
Csatlakozz hozzánk Facebook-on is!