Fuvarszervező diszpécser

0
  • Beosztott
  • Pest megye
  • feb 29, 2020

Honlap FCC Magyarország Kft.

Cégünk, az FCC Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfelei egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva.

Szakértelmünket és sikerünket mi sem bizonyítja jobban, minthogy 2019-ben immár 12. alkalommal ítélték a cégünk által képviselt márkának a Business Superbrands díjat, valamint mi vagyunk a hulladékgazdálkodási szektor egyetlen Energiahatékony Vállalat címmel rendelkező cége.

FUVARSZERVEZŐ DISZPÉCSERT keresünk pörgős logisztikai csapatunkba, aki kiváló szervezési munkájával hozzájárul cégünk szolgáltatásainak magas szintű ellátásához.

Feladatok, munkák:
Az alábbi feladatokkal telik majd egy napod nálunk:
  • elkészíted, szükség szerint módosítod vagy aktualizálod a járatterveket és az ahhoz kapcsolódó dokumentumokat
  • a szállításban részt vevő munkatársak munkaidő-beosztását, szabadságolásukat és helyettesítésüket megszervezed
  • folyamatosan tartod a kapcsolatot a sofőrökkel és a kereskedelmi munkatársakkal a napi fuvarfeladatok teljesítése érdekében
  • ellenőrzöd a napi munkavégzést
  • a járaton dolgozó munkatársak Téged fognak keresni a felmerülő kérdéseikkel, ezek megoldásában segítesz nekik
  • a szállítással kapcsolatos esetleges reklamációkat kezeled
  • ellátod a logisztikai feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív munkát
  • elkészíted a szükséges logisztikai riportokat
Elvárások:
Téged keresünk, ha:
  • vállalod a 3 műszakot
  • minimum 2 éves gyakorlatod van fuvarszervezési területen
  • jól tudod irányítani a rád bízott munkavállalókat
  • felsőfokú vagy szakirányú logisztikai végzettséggel rendelkezel
  • ismered és tudod alkalmazni a vonatkozó jogszabályokat
  • felhasználói szinten tudod kezelni az MS Office eszközöket
  • jó szervező vagy és a váratlan problémák elhárítása a specialitásod
  • feladataid ellátása során talpraesett és önálló vagy
  • kizárólag igényes és precíz munkát adsz ki a kezedből
Amit kínálunk:
Jól fogod magad érezni nálunk, ha:
  • szereted a kiszámítható munkaidőt, hogy csak akkor és csak addig kell dolgoznod, ami az előre kiadott munkaidő-beosztásodban szerepel
  • lényeges számodra, hogy bejelentett állásod legyen
  • nem bánod, hogy a munkába járásodhoz kilométerenként 15 Ft-tal hozzájárulunk
  • örülsz a SZÉP kártyára kapott juttatásnak
  • fontos számodra a jó hangulatú csapat, a családias légkör
  • szívesen részt veszel a céges rendezvényeinken, mint pl. a családi nap, horgász piknik, külföldi sportnap, foci bajnokság stb.
  • szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a feladataidat, és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokat
  • örömmel képeznéd magad szakmailag
  • nem szeretnél állandóan váltani, hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövődet
Munkavégzés helye:
Gyál
Fuvarszervező diszpécser | LOGISZTIKA.COM - Az ellátási láncról döntéshozóknak

Bejutás saját gépkocsival, biciklivel vagy motorral történik.

További információ:

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Ha Te is hiszel ezekben, jelentkezz az alábbi lehetőségeken:

E-mail:cv@fcc-group.hu
Telefonszám: 06 30 207 0973

IRATKOZZON FEL HÍRLEVELÜNKRE!
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9NDg5JmFtcDtoZWlnaHQ9MjU4JmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1kYXJrJmFtcDtzaG93X2ZhY2VzPXRydWUmYW1wO2hlYWRlcj1mYWxzZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj1mYWxzZSIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTsgb3ZlcmZsb3c6aGlkZGVuOyB3aWR0aDo0ODlweDsgaGVpZ2h0OjI1OHB4OyIgYWxsb3dUcmFuc3BhcmVuY3k9InRydWUiPjwvaWZyYW1lPg==
CSATLAKOZZ HOZZÁNK FACEBOOKON IS!
A sorozat támogatója a:
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9MzAwJmFtcDtoZWlnaHQ9MjkwJmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZhbXA7c2hvd19mYWNlcz10cnVlJmFtcDtoZWFkZXI9dHJ1ZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjMwMHB4OyBoZWlnaHQ6MjkwcHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZhbXA7d2lkdGg9MzUwJmFtcDtoZWlnaHQ9MjkwJmFtcDtjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZhbXA7c2hvd19mYWNlcz10cnVlJmFtcDtoZWFkZXI9dHJ1ZSZhbXA7c3RyZWFtPWZhbHNlJmFtcDtzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjM1MHB4OyBoZWlnaHQ6MjkwcHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2Vib3gucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbG9naXN6dGlrYSZ3aWR0aD02NTAmaGVpZ2h0PTI1OCZjb2xvcnNjaGVtZT1saWdodCZzaG93X2ZhY2VzPXRydWUmaGVhZGVyPWZhbHNlJnN0cmVhbT1mYWxzZSZzaG93X2JvcmRlcj10cnVlIiBzY3JvbGxpbmc9Im5vIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lOyBvdmVyZmxvdzpoaWRkZW47IHdpZHRoOjY1MHB4OyBoZWlnaHQ6MjU4cHg7IiBhbGxvd1RyYW5zcGFyZW5jeT0idHJ1ZSI+PC9pZnJhbWU+
Csatlakozz hozzánk Facebook-on is!